Przedszkole Samorządowe 33 w Kielcach

Przedszkole Samorządowe 33 w Kielcach

NAJSTARSZA GRUPA "SÓWKI" ŻEGNA SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSZKOLNĄ

19 czerwca 2026 roku grupa „Sówki” uroczyście pożegnała się ze społecznością przedszkolną i wkroczyła w nowy etap swojej edukacyjnej drogi.

W tym wyjątkowym dniu dzieci zaprosiły do wspólnego świętowania panią dyrektor, nauczycieli, panie pomoce, panie kucharki, panów konserwatorów oraz koleżanki i kolegów ze wszystkich grup. Głównym punktem uroczystości był przygotowany przez „Sówki” spektakl pt. „Kopciuszek”, który został nagrodzony gromkimi brawami. Po występie dzieci skierowały serdeczne podziękowania do wszystkich pracowników przedszkola za opiekę, życzliwość i wsparcie, które otrzymywały każdego dnia.

Choć nadszedł czas rozstania, nie mówimy „żegnajcie”, lecz „do zobaczenia”. Wspólnie spędzone chwile pozostaną na długo w naszej pamięci.

Drogie Sówki, jesteśmy z Was niezwykle dumni. Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, wielu radosnych doświadczeń, inspirujących nauczycieli i prawdziwych przyjaźni. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe możliwości do rozwijania talentów i spełniania marzeń.

Powodzenia, Kochane Sówki! Będziemy trzymać za Was kciuki i z radością śledzić Wasze dalsze sukcesy.